Delivery options:

Delivery

Delivery

Delivery

Overmax AD-01 Alkometrs

Zīmols:
ID:
245724
Cena:
€31,00
Daudzums

  • Security policy (edit with Customer reassurance module) Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module) Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module) Return policy (edit with Customer reassurance module)

Overmax AD-01 elpošanas aparāts ir intuitīva un viegli lietojama ierīce, kas ļauj pārbaudīt alkohola koncentrāciju jūsu elpā. Tagad, pirms jebkura plānotā brauciena, varat viegli pārbaudīt, vai jums ir atļauts braukt. Izmantojiet Overmax AD-01, lai rūpētos par savu mīļoto un citu satiksmes dalībnieku drošību!

Ierīce ir aprīkota ar skaņas brīdināšanas sistēmu un izdala skaņas signālu, kas norāda uz neveiksmīgu mēģinājumu, zemu akumulatora spriegumu un brīdina, kad alkohola koncentrācija elpceļos sasniedz vērtību, kas pārsniedz pieņemamo līmeni.
Ātra reakcija (aptuveni 5 s) un sagatavošanās laiks (18 s).

Overmax AD-01 ir aprīkots ar LCD displeju, lai jūs varētu izlasīt testa rezultātus jebkurā diennakts laikā. Testa rezultātu pareizība garantē precizitāti līdz 0,01% un plašu koncentrācijas diapazonu 0,00 - 4,00%.

Plašs darba temperatūras diapazons 0˚C - 40˚C ļauj izmantot ierīci gandrīz visos apstākļos. „Overmax” elpas testeris ir ideāla ierīce darbinieku un individuālo lietotāju sākotnējiem briesmības testiem - tā darbojas lieliski gan mājās, gan darbā!245724
Jauns produkts