Pirkšanas nosacījumi

Lai izslēgtu nevajadzīgas kavēšanās un domstarpības pirkuma līguma noslēgšanas gaitā, lūgums iepazīties un akceptēt zemāk pievienotos svarīgākos www.mercato.lv piedāvāto preču iegādes noteikumus.

1. Tā kā www.mercato.lv piedāvātās preces pārdošana notiek ar internetā izvietotas piedāvājuma starpniecību, saskaņā ar Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma (PTAL) 10. pantu, šādā gadījumā, pircējam veicot pasūtījumu, starp pircēju un pārdevēju tiek slēgts Distances līgums.

2. Noformēt pasūtījumu ir iespējams interneta vietnē www.mercato.lv , pa e-pastu info@mercato.lv, vai pa telefonu +371 27078887.

3. www.mercato.lv visas preču cenas ir norādītas ar PVN, neieskaitot preču piegādes pakalpojuma izmaksas.

4. Par pasūtīto preci un izvēlēto piegādes pakalpojumu var norēķināties preces saņemšanas brīdī skaidrā naudā, izmantojot bankas pārskaitījumu vai līzinga kompānijas pakalpojumus.

5. Veicot pasūtījumu, ir nepieciešams norādīt e-pasta adresi, lai klientam varētu būt atsūtītas pasūtījuma apstiprinājums un informācija par pasūtījumu, rēķins-pavadzīme un/vai cita nepieciešamā informācija.

6. Pasūtot preci piedāvājam izvēlēties vienu no preces saņemšanas veidiem:

Bezmaksas – pasūtītā prece tiek saņemta www.mercato.lv birojā Bērzaunes ielā 6a- 1.st., Rīgā;

Piegāde ar kurjeru – kurjers piegādā pasūtīto preci norādītajā adresē.

Piegāde ar pakomātu starpniecību - prece tiek piegādāta uz pakomātiem visā Latvijas teritorijā.

Piegāde ar Latvijas pastu- prece tiek piegādāta uz Latvijas pasta nodaļām visā Latvijas teritorijā un ārvalstīm.

Visos gadījumos preces piegādes laiks tiek saskaņots pasūtījuma noformēšanas laikā. Gadījumā, ja tiek pasūtītas vairākas preces ar piegādi, klients var saņemt visas preces kopā vai arī pa daļām.

7. Pasūtīto preci nepieciešams saņemt trīs darba dienu laikā no brīža, kad www.mercato.lv paziņoja, ka pasūtījums sagatavots saņemšanai.

8. Pirms sākt iegādāto preci izmantot, lūgums rūpīgi izlasīt preces lietošanas instrukciju un preci lietot tikai saskaņā ar tās ražotāja norādījumiem, atbilstoši preces īpašībām un paredzētajiem lietošanas mērķiem.

9. Ja pārdomājāt un nolēmāt atteikties no pirkuma, Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likums (PTAL) un reglamentējošie Ministru Kabineta Noteikumi Nr.255 "Noteikumi par distances līgumu" (MK Noteikumi Nr. 255) nosaka, ka pircējam ir tiesības atkāpties no līguma 14 kalendāro dienu laikā un atdot interneta veikalā iegādāto preci atpakaļ pārdevējam. PTAL 12. panta 6. daļa nosaka, ka atsakoties no pirkuma Distances līguma gadījumā "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā". Iesakām saglabāt preces oriģinālo iepakojumu, lai realizējot atteikuma tiesības saskaņā ar Distances līguma noteikumiem, prece netiktu ārēji mehāniski bojāta. www.mercato.lv saglabā tiesības atteikties pieņemt preci, kura ir bojāta, nav pilnā komplektācijā. Lai vienotos par preces atdošanu atpakaļ, lūdzam sazināties ar mums pa e-pastu: info@mercato.lv vai pa tālruni: +371 27078887, norādot pasūtījuma numuru un datumu.

10. Ja preces lietošanas laikā precei ir radušās tehniska rakstura problēmas, preces servisa apkalpošana tiks veikta saskaņā ar Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma (PTAL) normām. Preces servisa apkalpošanas laiks ir norādīts tās aprakstā. Pirkuma dokumenti ir spēkā tikai tad, ja tajos pareizi un skaidri norādīts: preces modelis, sērijas numurs, pārdošanas datums. Pirkuma dokumentos aizliegts izdarīt jebkādas izmaiņas, dzēst vai pārrakstīt tajos norādītos datus - šādā gadījumā servisa dokumenti tiks atzīti pār spēkā neesošiem.

11. Atgādinām, ka PTAL normas neattiecas uz gadījumiem, kad preci iegādājas juridiskas personas.