Piegāde un apmaksa 

Pasūtot preci piedāvājam izvēlēties vienu no preces saņemšanas veidiem:

Pasūtītā prece tiek saņemta www.mercato.lv birojā Bērzaunes ielā 6a, 1.stāvā, Rīgā

Piegāde ar kurjeru – kurjers piegādā pasūtīto preci norādītajā adresē. 

Visos gadījumos preces piegādes laiks tiek saskaņots pasūtījuma noformēšanas laikā. Gadījumā, ja tiek pasūtītas vairākas preces ar piegādi, klients var saņemt visas preces kopā vai arī pa daļām.

Pasūtīto preci nepieciešams saņemt trīs darba dienu laikā no brīža, kad www.mercato.lv paziņoja, ka pasūtījums sagatavots saņemšanai.

Par pasūtīto preci un izvēlēto piegādes pakalpojumu var norēķināties preces saņemšanas brīdī skaidrā naudā, izmantojot bankas pārskaitījumu vai līzinga kompānijas pakalpojumus.

Piegādes pakalpojuma izmaksas

Rīgā – bezmaksas piegāde, ja pasūtījuma summa pārsniedz 500.00 Eur

Rīga - ja pasūtījuma summa zem 500 Eur, tad piegāde Rīga 5,00 Eur

Pēc pasta kurjera preču piegādes pakalpojuma izmaksas pa Latviju tiek aprēķinātas atkarīgi no preces apjoma (svara un izmēra) un piegādes attāluma. Lūgums jautāt www.mercato.lv operatoram.

Omnivas pakomatus vari izmantot sūtījūmu saņēmšanai visas Latvijas robežās, bet sūtījuma  svars nedrīks parsniegt 30 kg, un izmēri nevar būt lielāki par 41*38*64 cm

Izmantojot pasta kurjera piegādes pakalpojumus, pasūtījumu var apmaksāt tikai ar bankas pārskaitījumu (priekšapmaksa).

Preču piegāde notiek tikai līdz mājas ārdurvīm, ja ir nepieciešams nodrošināt preces uznešanu līdz jūsu dzīvoklim, lūgums savlaicīgi paziņot www.mercato.lv operatoru un noskaidrot pakalpojuma izmaksas.