Piegāde un apmaksa 

Pasūtot preci piedāvājam izvēlēties vienu no preces saņemšanas veidiem:

Pasūtītā prece tiek saņemta www.mercato.lv birojā Bērzaunes ielā 6a, 1.stāvā, Rīgā

Piegāde ar kurjeru – kurjers piegādā pasūtīto preci norādītajā adresē. 

DPD Pick up - prece tiek piegādāta uz saņemšanas punktiem visā Latvijā, kas var būt gan degvielas uzpildes stacijas, gan vietējie veikali.

DPD Paku skapis - DPD pakomāti

Omniva - Omnivas pakomāti

Visos gadījumos preces piegādes laiks tiek saskaņots pasūtījuma noformēšanas laikā. Gadījumā, ja tiek pasūtītas vairākas preces ar piegādi, klients var saņemt visas preces kopā vai arī pa daļām. Vidēji preču piegāde tiek nodrošināta ~3 - 14 darba dienu laikā.

Pasūtīto preci nepieciešams saņemt trīs darba dienu laikā no brīža, kad www.mercato.lv paziņoja, ka pasūtījums sagatavots saņemšanai.

Par pasūtīto preci un izvēlēto piegādes pakalpojumu var norēķināties preces saņemšanas brīdī skaidrā naudā, izmantojot bankas pārskaitījumu.

Piegādes pakalpojuma izmaksas:

Saņemšana Birojā - Bērzaunes iela 6a, Rīgā, Bez maksas.

Rīgā – bezmaksas piegāde, ja pasūtījuma summa pārsniedz 500.00 Eur

Rīga - ja pasūtījuma summa zem 500 Eur, tad piegāde Rīga 2,00 Eur

DPD paku skapis un Pickup punkti - 0.99 Eur

Omniva paku skapis- 2.99 Eur

Piegāde Latvijā uz adresi - no 14.99 Eur

Kurjera preču piegādes pakalpojuma izmaksas pa Latviju tiek aprēķinātas pēc preces apjoma (svara un izmēra) un piegādes attāluma. Precīzas izmaksas lūgums jautāt www.mercato.lv operatoram.

Omnivas un DPD pakomātus var izmantot sūtījumu saņemšanai visas Latvijas robežās, bet sūtījuma  svars nedrīkst pārsniegt 30 kg, un izmēri nevar būt lielāki par 41*38*64 cm

Izmantojot Kurjera piegādes pakalpojumus Latvijā, Omnivas vai DPD piegādes pakalpojumus, pasūtījumu var apmaksāt tikai ar bankas pārskaitījumu (priekšapmaksa).

Preču piegāde notiek tikai līdz mājas ārdurvīm, ja ir nepieciešams nodrošināt preces uznešanu līdz jūsu dzīvoklim, lūgums savlaicīgi paziņot www.mercato.lv operatoru un noskaidrot pakalpojuma izmaksas. (Sākot no 3 eur/stāvs)